Propozycje nauki i rozrywki on-line dla wszystkich
Kształcenie

Propozycje nauki i rozrywki on-line dla wszystkich

Temat ten jest aktualny zawsze, a zwłaszcza w czasach epidemii. Dla niektórych osób pozostawanie przez dłuższy czas w odseparowaniu od otoczenia, w którym zwykle funkcjonuje będąc w pracy, staje się bardzo uciążliwe psychicznie. Jak sobie z tym poradzić?

Oto moje propozycje:

Platformy oferujące dostęp do darmowych ebooków (książek w wersji elektronicznej) i audiobooków (książek przeznaczonych do słuchania):

Możliwości finansowe, czasowe, zdrowotne nie zawsze nam pozwalają, by odbyć podróż marzeń lub zwiedzić miejsca, które nas ciekawią. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wybrać się na wirtualne zwiedzanie, które również jest sposobem na zweryfikowanie, jechać, czy nie…. Ruszajmy w podróż!

Wirtualne podróże po ciekawych miejscach na Świecie to alternatywa dla osób zainteresowanych obcowaniem z kulturą i sztuką:

Wirtualne podróżne dla „obieżyświatów”:

Coś dla wielbicieli gry aktorskiej na żywo:

Propozycje Ministerstwa Edukacji Narodowej dla osób uczących się (na czas pracy zdalnej):

Ciekawostka:

Internet World Stats to międzynarodowa strona internetowa, na której znajdują się aktualni użytkownicy Internetu na świecie, statystyki ludności, statystyki mediów społecznościowych i dane z badań rynku internetowego dla ponad 243 krajów i regionów świata.